organizacja imprez dla dzieci

Sztuka Rozrywki

Sztuka Rozrywki

Dowiedzcie się o nas więcej

Sztuka Rozrywki

Dowiedzcie się o nas więcej

Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

Cześć, jestem Aneta

swoją przygodę z animacją rozpoczęłam w 2017 roku. Był to trochę przypadek… mąż mnie namówił 😊 a tak poważnie z dziećmi zaczęłam pracować już na studiach, kiedy byłam nianią, jeździłam, jako wychowawca na obozy narciarskie, realizowałam gry terenowe. W międzyczasie skończyłam studia pedagogiczne i uczyłam w jednym z krakowskich liceów geografii i przedsiębiorczości, ale o animacji nigdy wcześniej nie myślałam. Ukończyłam także studia z marketingu i logistyki, które pomogły mi w rozwoju kariery zawodowej. Mam za sobą kilka lat pracy, jako manager w krakowskich restauracjach, gdzie zdobyłam doświadczenie w organizacji eventów i pracy z ludźmi. Praca ta nauczyła mnie również dobrego planowania czasu i utwierdziła w przekonaniu, że odpowiedni dobór współpracowników to klucz do sukcesu.

Po kilku latach etatowej pracy w branżach gastronomicznej i logistyce, nieco przypadkowo zajęłam się animacjami. Z początku w ograniczonym zakresie. Jednak po kilku zrealizowanych eventach dla dzieci stwierdziłam, że animacje są dla mnie tym, czym chce się zajmować.

Potrzebowałam przestrzeni na uwolnienie kreatywności, tęskniłam za bezpośrednią interakcją z ludźmi, za patrzeniem na ich radość i tak dzięki wsparciu bliskich zaczęłam organizować imprezy z udziałem dzieci. „Pochłonęło” mnie całkowicie i już od 5 lat realizuje Wasze wizje, spełniając marzenia dzieciaków.

Sztuka Rozrywki to ludzie, którzy na co dzień mają swoje pasje, życiowe misje, a praca z dziećmi to dla nich powołanie. W zespole dużą uwagę przywiązujemy do rozwoju i ciągłego doskonalenia warsztatu animacyjnego. Mamy też super moc, której się nie nabywa, ale się z nią rodzi – odpowiednie podejście do dzieci i nieposkromioną energię.

Jestem żoną mojego męża, mamą Karolinki i Ignacego, którzy są moim natchnieniem, inspiracją i szczęściem.

Dzień rozpoczynam od kawy, a kończę z książką i kotem na kanapie.

Myśli wyciszam na końcu świata… w Bieszczadach blisko natury.

Dobrze mi w tym życiu 😊